Výuku a výcvik v řízení motocyklu Vám naše autoškola nabízí od roku 1992. Naši instruktoři připravili již několik stovek žadatelů o řidičské oprávnění na motocykly. V roce 2016 došlo k přerušení výuky a výcviku, ke změně přípravy žadatelů o řidičské oprávnění. Jakmile došlo k proškolení našich instruktorů, opět jsme v roce 2018 začali s výcvikem dalších žadatelů. Od roku 2018 postupně nakupujeme nové stroje. V naší autoškole se setkáte s nejmodernějšími motocykly značek Honda a Kawasaki. Tyto stroje jsou samozřejmě vybaveny moderní technikou, jako je například ABS.

Zajímá Vás průběh kurzu? Určitě Vás nemine nic z následujících oblastí:

Teoretická příprava

Každý chce hned jezdit, ale teoretická příprava je k správnému ovládání motocyklu nezbytná. Co se v naší autoškole dozvíte?

previous arrow
next arrow
Slider

Praktická příprava – výcvik na cvičné ploše

V čem přijít na výcvik? Pročtěte si následující! Bohužel z vlastní zkušenosti víme, že bavlněná mikina, dámské legíny, lehká sportovní obuv, nemluvě o kraťasech a tričku s krátkým rukávem, VÁS při výcviku a závěrečné zkoušce neochrání!!!

Požadovaná výbava při výcviku:

  1. Helma
  2. Rukavice
  3. Přiléhavá bunda
  4. Kalhoty
  5. Kotníková obuv

Doporučená výbava při jízdě na motocyklu:

Chcete se dozvědět více o tom, co Vás čeká na cvičné ploše a následně v první části praktické zkoušky na motocykl – tzv. zvláštní jízdní úkony, podívejte se na:

Výcvik na cvičné ploše – videa

Jízda v provozu

Učitel komunikuje s žadatelem pomocí intercomu. Podle potřeby zařazuje učitel:

  • jízdu s žadatelem na motocyklu s druhým ovládáním
  • jízdu s učitelem na druhém motocyklu
  • jízdu s učitelem v doprovodném vozidle – nácvik na závěrečnou zkoušku

Závěrečná zkouška

Při závěrečné zkoušce na Vás čeká písemný test, praktická zkouška na cvičné ploše a jízda v provozu. Následující video Vás provede druhou částí závěrečné zkoušky.

Doporučená výbava při jízdě na motocyklu: